Netsim

Netsim’in başarısının ardında 1987’den beri gelen deneyimi, destek sunma kapasitesi, bilişim konusunda tüm bileşenleri bünyesinde bulundurması ve yıllar boyu müşterilerinden aldığı tecrübeler yatar. Deneyimlerini yazılım ürünlerine yansıtabilmesi önemli bir değer olarak devam etmektedir. Netsim, büyümesini, müşteri memnuniyetini esas alan bir ilkeyle hareket etmesine borçludur. Netsim, üretmiş olduğu Ofisnet yazılımı ile ihtiyaçlarınıza cevap verecek güçlü, uçtan uca çözümleriyle, tüm işlemlerinizi optimize ederek kurumunuza katma değer katan, verimliliğinizi artıran, gerçekçi bir bakış açısı sağlayan ortam sunar. Ofisnet, firmanıza göre tanımlanabilir yapıdaki operasyonlar ile Satış Yönetim, Satın Alma Yönetimi, Stok Yönetimi, Finansman Yönetimi, Sabit Kıymet Yönetimi, Genel Muhasebe gibi tüm süreçlerini uçtan uca yönetirken, Üretim, OfisnetNuke (B2B,B2C,SAS,CRM), Online ve Offline Saha Satış Yönetimi, İstasyon, Market, Restoran, Kargo Yönetimi ve Bina Yönetimi modülleriyle tümleşik bir yapı içerisinde sektörel çözümler sunar. Netsim’in teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak gerçekleştirdiği faaliyetler; kurum içi ve dışı uzmanların birikimlerini, bilgilerini ve üretim gücünü deneyimiyle birleştirerek sizlere verimli, hızlı, pratik ve bütünleşik sunmak içindir. 

Ofisnet Enterprise Plus:
 
Esnek ve parametrik yapısı sayesinde işletme yapısına uyarlanabilir operasyonların tanımlanabildiği bir programdır. Kapsamlı ürün özelliklerinin yanında öğrenme ve kullanım kolaylığı, geniş kullanıcı tabanı ve çoğu sektöre cevap veren çözümler sunar. Ofisnet içinde her bölüm diğerleri ile tamamen tümleşik yapıdadır. İlişkisel veri tabanına kaydedilen veriler sisteme bir kez kaynağından girilir ve ilgili diğer tüm kullanıcılar bilgiye istenilen her noktadan, her zaman erişebilir. Tüm ekranlar baştan veya üzerinde istenilen değişiklikler yapılarak tasarlanabilir böylece kullanıcı dostu arayüz avantajı ile işletme verimliliğini artırır. Yeni kayıt, değişiklik ve silme tanımlanan kişi veya gruplara sms, mail ve ilgili ekranda mesaj gönderilmek suretiyle kayıt değişiklikleri izlenebilir. 
 
Ofisnet Compact 
 
Standart ticari işlemlerle birlikte, işletme yapısına yönelik operasyonların tanımlanabildiği, değişen ihtiyaçların kolaylıkla uyarlanabildiği bir sistemdir. Ofisnet modülleriyle tam entegre çalışarak tek sistemde tüm ihtiyaçlara cevap verir ve işletmeye tam uyum sağlanarak iş devamlılığını garanti eder. Ofisnet Compact, 10 kullanıcıya kadar olan işletmelerin hizmetine sunulmuş olup büyüme sürecinde tam destek sağlar. 
 
Ofisnet Professional 
 
Satış ve dağıtım, Satın Alma, Stok ve Stok Yeri, Finans ve Karar Destek sistemlerinin tam entegre yapısı ile işletmenin tüm temel süreçlerini verimli bir şekilde yönetir. Esnek yapısı, kolay kullanımı ve gelişmiş fonksiyonları ile birçok sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılar. Ofisnet Professional, diğer tüm Netsim çözümleri gibi sisteme bir kez kaynağından girilen verilere, ilgili diğer tüm kullanıcıların istenilen her noktadan ve her zaman erişebildiği tümleşik bir sistemdir. 
 
Ofisnet Express 
 
Ofisnet Express ile alış-satış, stok, kasa, banka, çek-senet ve cari bilgilerinin yönetimi kolaylıkla yapılır. İş yükünü hafifletirken tek bir yerden işletme ile ilgili her detayın takibini ve karlılığın artmasını sağlar. Esnek yapısı, kolay kullanımı ve gelişmiş fonksiyonları ile birçok sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılar.
 
Çözümler 
 
Ofisnet Enterprise Plus 
Ofisnet Compact 
Ofisnet Professional 
Ofisnet Express